Оголошено учасників лабораторії кіномонтажу в Україні First Cut Lab

First Cut Lab – це міжнародна Лабораторія кіно-монтажу, що проводиться під керівництвом Метью Дарраса. До участі до Лабораторії лекторами та консультантами залучаються впливові міжнародні кіно-професіонали, серед яких арт-директори та відбірники фестивалів класу «А», дистрибутори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу. Завдяки зусиллям Асоціації кіноіндустрії України у 2020 році Лабораторія буде вдруге проведена в Україні.

У 2020 році у зв’язку з поширенням вірусу Covid-19 Лабораторія кіно-монтажу буде проходити у липні – вересні 2020 року в онлайн форматі, що дасть можливість залучити більшу кількість експертів, які, в свою чергу, зможуть приділити більше часу роботі над кожним окремим проектом. Участь фільму у лабораторії такого рівня стає запорукою подальшої успішної фестивальної, дистрибуційної та прокатної історії.

За результатами конкурсного відбору поданих проектів відбірковим комітетом First Cut Lab визначено такі проекти, що братимуть участь у інтенсиві лабораторії:

“Будинок слово” режисер Тарас Томенко, продюсер Олег Щербина, Юлія Чернявська;

“Степне” режисер та продюсер Марина Врода;

“Стоп-Земля” режисер Катерина Горностай, продюсер Вікторія Хоменко.

Дати проведення самої Лабораторії 14-18 вересня 2020 року. Участь у Лабораторії буде проходитиме за наступними етапами:

  • підготовча розмова про фільм,
  • перегляд фільму,
  • обговорення фільму зі всіма експертами по питаннях монтажу історії та розвитку художнього потенціалу фільму на фестивалях та для кіно-театрального показу,
  • опрацювання монтажу фільму із консультантом-режисером монтажу та надання завдань для подальшої роботи над ним,
  • заключне обговорення фільму та надання рекомендацій.

В цьому році 16 вересня відбудеться відкрита лекція та дискусія: “Доходи та розподіл від міжнародного продажу та дистрибуції”, включаючи розкриття та обговорення кейсів/практики щодо міжнародного продажу та дистрибуції.

Проєкт «First Cut Lab+» підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою організаторів.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

сайт: ucf.in.ua

facebook: https://www.facebook.com/ucf.ua/