Український фільм «Мої думки тихі» з’явиться на європейській стрімінговій платформі HBO Europe.

Цю гарну новину повідомили продюсери стрічки та співзасновники Асоціації кіноіндустрії України – Дмитро Суханов та Алла Белая.

Контракт міжнародного сейлз агентаReason8 Films (UK) був підписаний ще навесні, але тільки зараз завершився етап передачі всіх матеріалів стрічки згідно з міжнародними стандартами QC компанії HBO.

Реліз планується восени 2020 року.

Нагадаємо, що вперше фільм був показаний 4 липня 2019 року на секції East of West («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. Там фільм «Мої думки тихі» отримав Спеціальну нагороду журі. 

В Україні кінофестивальна прем’єра стрічки відбулася під час 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, де фільм отримав приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська-Ванца) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

Також фільм отримав Національну премію кінокритиків «Кіноколо» у категоріяхВідкриття року (Антоніо Лукіч), Найкраща акторка (Ірма Вітовська-Ванца), а також Національну кінопремію України «Золота дзиґа» за найкращий фільм (реж. Антоніо Лукіч, продюсери Дмитро Суханов, Алла Белая), за найкращий сценарій  (Антоніо Лукіч, Валерія Кальченко), премію найкращій акторці у головній ролі (Ірма Вітовська) та Премію «Відкриття року» (Антоніо Лукіч).

Фільм вийшов в український прокат 16 січня 2020 року всього на 91 екрані, проте стрічка протрималась в українському прокаті п’ять тижнів й зібрала ₴9,4 млн. Також відбувся повторний реліз стрічки 5 березня 2020 року в Україні з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Також «Мої думки тихі» став першим в історії фільмом, що вийшов в прокат у Білорусі українською мовою.

Нагадаємо, що кінопроект «Мої думки тихі» був одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка стрічки становить 8 млн 678,7 тис. грн. при загальній вартості виробництва 9 млн 230,8 тис. грн. Спродюсували картину Дмитро Суханов та Алла Бєлая (студія «Toy Cinema», співзасновник Асоціаціі кіноіндустрії України). Зйомки проходили в Києві, у Карпатах та на Закарпатті.

Наразі в Україні фільм можна легально подивитися на стрімінговій платформі – OLL.TV за посиланням

https://oll.tv/uk/premium/501572-moi-dumki-tykhi