Український кінопродакшн ForeFilms приєднався до European Producers Club

Наприкінці 2020 року кінопродакшн ForeFilms приєднався до міжнародної спільноти European Producers Club. Компанія Володимира Яценка та Анни Соболевської стала другим українським учасником цього закритого клубу. 

European Producers Club (EPC) – асоціація, яка об’єднує 130 впливових кіно- та телепродюсерів з усієї Європи. Організація, заснована у 1993 році у Парижі, позиціонує себе як професійну мережу, «мозковий центр» та лобі-спільноту. Місія клубу – «у реальний спосіб просувати ідею потужного та незалежного європейського кінематографа». EPC розвиває спільне виробництво, сприяє пошуку фінансування, а також представляє інтереси європейської кіноіндустрії на державних рівнях. 

Зустрічі European Producers Club є майданчиком для презентації національних кіноіндустрій своїх країн та обміну міжнародним досвідом. Членство у клубі надає кінокомпаніям доступ до всіх подій асоціації (серед яких індустрійні заходи на фестивалях у Каннах, Локарно, Римі, Берліні, Лондоні та в рамках премії Європейської кіноакадемії), представництва та просування фільмів на європейському рівні. 

ForeFilms – український кінопродакшн авторського кіно, заснований Володимиром Яценко та Анною Соболевською у 2020 році. Серед попередніх проєктів засновників – стрічки «Дике поле» Ярослава Лодигіна, «Додому» Нарімана Алієва та «Атлантида» Валентина Васяновича. Наразі у процесі виробництва ForeFilms – нові фільми Валентина Васяновича («Відблиск»), Ірини Цілик («Я і Фелікс»), Антоніо Лукіча («Люксембург, Люксембург»), Павла Острікова («Ти – космос») та Нарімана Алієва.