УКРАЇНСЬКА ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ LET IT SNOW

26 серпня в кінотеатрі Жовтень, відбудеться українська прем’єра фільму LET IT SNOW, режисера Станіслава Капралова. Показ відбудеться в програмі «Спеціальні події» в рамках кінофестивалю «Молодість».

Цей повнометражний дебют Станіслава Капралова створений у копродукції України з США та Іспанією. Продюсер фільму – Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), ко-продюсери Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов,  виконавчий продюсер – Маріанна Новікова.

Сюжет фільму розгортається серед зимових гір. За сноубордисткою, любителькою фрірайду, женеться чорний снігохід з безликим наїзником. Він не просто хоче знищити героїню, він наче драматург, насолоджуючись процесом, розігрує видовищну криваву п’єсу.

Головні ролі у фільмі виконують Іванна Сахно («Шпигун, який мене кинув», «Тихоокеанський рубіж: Повстання»), Алекс Хафнер («Занурення», «Радник») та Тінатін Далакішвілі («Зірка», «Любов з акцентом», «Ебігейл»)

Нещодавно найбільший в світі американський дистрибютор Lionsgate через свою компанію Grindstone Entertainment придбав права на цей фільм. Згодом було також оголошено про низку нових дистрибуційних угод для українського трилера: стрічку продали до Японії, Греції, Сінгапуру, Африки, країн Близького Сходу та екс-Югославії.