Володимир Яценко став членом міжнародної мережі продюсерів ACE Producers

Співзасновника Асоціації кіноіндустрі України, продюсера Limelite та ForeFilms Володимира Яценко відібрано до ACE Producers за 27 років існування мережі. Його відібрали з проєктом «Ти — космос».

Щоб стати членом ACE Producers, потрібно мати вдалий досвід роботи у своїй країні та протягом року відвідувати воркшопи організації. Цьогоріч до мережі, що об’єднує незалежних кінопродюсерів з усього світу, запрошено 18 продюсерів з 15 різних територій: Канада, Франція, Італія, Польща, Литва, Швеція, Великобританія та інші. Повний перелік проєктів можна переглянути за лінком: https://ace-producers.com/ace-30-producers-selected/.

«Любі друзі, у цей сумний час, коли так не вистачає грошей, здоров’я і вітаміну D, я хочу поділитися з вами дуже важливою для мене новиною – мене відібрали в одну з найпрестижніших освітніх програм для європейських продюсерів ACE Producers з проєктом “Ти — космос” Павла Острікова. Особливість цієї програми у тому, що вас обережно ведуть вздовж рифів та підводних течій копродакшену до виходу у відкритий океан міжнародних фестивалів. Наш проєкт наразі чекає другого туру пітчингу ДержКіно України – побажайте нам успіху, він нам дуже знадобиться!» — написав продюсер Володимир Яценко у Facebook.

Володимир Яценко впродовж року візьме участь у трьох воркшопах з проєктом «Ти — космос». У рамках цих воркшопів він отримає індивідуальні консультації щодо пошуку фінансування та стратегій залучення коштів, маркетингу фільму, розвитку кінопроєкту у цифрову епоху та визначення цільових аудиторій.

ACE Producers налічує 250 членів. Вона створена для заохочення та підтримки міжнародних копродукцій. Мережа відкриває перед продюсерами додаткові можливості для участі у найбільших міжнародних кіноринках і кінофорумах.

«Ти — космос» — перший космічний Sci-Fi фільм в Україні, дія якого буде повністю відбуватись за межами Землі. За сюжетом, після потужного вибуху, що зруйнував Землю, виживає лише космічний далекобійник Андрій. Одного разу він отримує сигнал із загубленої космічної станції від Неї. Попри всі складнощі та обставини, Андрій вирішує побачити ЇЇ. Наразі фільм бере участь у 14-му конкурсному відборі Держкіно.