Діяльність

Втілені проекти

Канни-2018

Ukraine Is Your Destination! Підсумки участі України у 71-му Каннському кінофестивалі

Берлінале-2018

Результати участі України у 68-му міжнародному кінофестивалі Берлінале

Міжнародний тренінг з інноваційного маркетингу та методів дистрибуції кіно

Кінотренінг був організований спільно Асоціацією кіноіндустрії України та Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Вечірка Berlinale-2017

13-го лютого пройшов урочистий прийом з нагоди представлення українського кіно в рамках 67-го Берлінського МКФ.

Berlinale 2017

Український стенд на кіноринку 67-го Берлінського МКФ

Воркшоп фільмкомісій 2016

16-18 вересня в місті Трускавець в рамках фестивалю «Корона Карпат» Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Держкіно України провела воркшоп «Створення та розвиток фільмкомісій в Україні».

Проекти у розробці

«Атлантида» Валентина Васяновича відібрана в лонг-ліст «європейського Оскара»

«Атлантида» Валентина Васяновича став потенційним номінантом премії Європейської кіноакаемії. Наразі у лонг-лісті 32 претенденти. Європейський кіноприз присуджується з 1988 року та є європейським аналогом «Оскара».

УКРАЇНСЬКА ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ LET IT SNOW

26 серпня в кінотеатрі Жовтень, відбудеться українська прем’єра фільму LET IT SNOW, режисера Станіслава Капралова. Показ відбудеться в програмі «Спеціальні події» в рамках кінофестивалю «Молодість».

Український фільм «Мої думки тихі» з’явиться на європейській стрімінговій платформі HBO Europe.

Цю гарну новину повідомили продюсери стрічки та співзасновники Асоціації кіноіндустрії України – Дмитро Суханов та Алла Белая. Контракт міжнародного сейлз агентаReason8 Films (UK) був підписаний

Лабораторія кіно-монтажу в Україні – First Cut Lab

Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Українського культурного фонду оголошують конкурсний відбір фільмів для участі у міжнародній Лабораторії кіно-монтажу в Україні «Final Cut Lab+» First Cut

Україна вражала на 70-му Берлінському міжнародному кінофестивалі «Berlinale»

1 березня завершив свою роботу 70-й міжнародний кінофестиваль «Берлінале». Цього року Україна якісно вирізнялася на міжнародному кінофорумі низкою заходів, спрямованих на просування країни на міжнародному кіноринку та налагодження співпраці з іноземними партнерами.