ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ КІНОІНДУСТРІЇ ДО ПРЕДСТАВНИКІВ КІНОГАЛУЗІ

Вчора 08 вересня відбувся Круглий стіл «Шляхи розвитку галузі: розробка стратегії і виклики», де Асоціація кіноіндустрії виступала одним із партнерів заходу. Завчасно хочемо подякувати організаторам зустрічі Docudays, Української гільдії режисерів, а також партнерам заходу СУК та іншим представникам індустрії, які змогли долучитися до обговорення і висловити свою думку щодо стану галузі.

Ми поділяємо занепокоєння колег щодо низки хаотичних, а іноді деструктивних процесів, які відбуваються у індустріальному полі, не з найвищим рівнем репрезентації влади на таких зустрічах,   та готові й у подальшому до відкритого публічного діалогу. Водночас, у ході розмови стало зрозуміло, що на даний час у державі не існує сформованої стратегії розвитку кіноіндустрії, а це є критично необхідним у кризовий час. Також зрозумілим є, що ніхто окрім нас, діючих кінопрофесіоналів, не знає наші проблеми глибше і лише ми самі спільними зусиллями зуміємо знайти вірний та консолідованих шлях для еволюційного розвитку галузі. Тому Асоціація кіноіндустрії України запрошує активних представників галузі та професійні об’єднання долучитися до нас та сформувати об’єднану робочу групу по розробці короткочасної та довготривалої стратегії розвитку кіноіндустрії, які у подальшому будуть запропонована владі для обговорення та імплементації.

На даний час ми уже погоджуємо час та місце подальших внутрішньо індустріальних зустрічей з нашими партнерами з Docudays та Української гільдії режисерів і у найближчий час повідомимо про подальші кроки зацікавлених представників індустрії.